A GRUBU
Ad Soyad
Birim
1-İsmail Çulfaz
İlaçlama Birimi
2-Muhammed Zahid Keskin
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Muhammed Ubeydullah Hocagil
Genel Müdürlük
4- İsmail Veysel Parlaktaş
Şehir Tuvaletleri Birimi
B GRUBU
Ad Soyad
Birim
1-Ibrahım Yarali
Cenaze Hizmetleri Birimi
2-Zübeyr Kurşun
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
3- Sinan Çapoğlu
İSEM
4- Sercan Öztürk
Şehir Tuvaletleri Birimi
C GRUBU
Ad Soyad
Birim
1-Akif Ökten
Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi
2-Faruk Kayhan
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Ahmet Furkan Doğan
Genel Müdürlük
4- Adem Yılmaz
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
D GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Adem Hepcan
İnsan Kaynakları Projesi
2- Mehmet Kahraman
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Mehmet Komaç
Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi
4- Fatih Tan
İlaçlama Birimi
E GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Rıdvan Çetinkaya
Kadın Koordinasyon Merkezi
2- Gökhan Yıldız
İSADEM
3- Muhsin Sancaktutan
Cenaze Hizmetleri Birimi
4- Sezai Micaz
Evde Sağlık Birimi
F GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Serkan Taşkın
Genel Müdürlük
2- Hakan Çakmak
Genel Müdürlük
3- Yaşar Arslan
İlaçlama Birimi
4- Nihat Kılıç
Veteriner Hizmetleri Birimi
G GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Mustafa Özen
Halkla İlişkiler Birimi
2- Şensoy Öz
Şehir Tuvaletleri Birimi
3- Ömer Faruk Çukur
Genel Müdürlük
4- Abdullah Oral
Şehir Tuvaletleri Birimi
H GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Hasan Seyitoğlu
Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi
2- İbrahim Tanrıverdi
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Enes Onur
Genel Müdürlük
4- Özer Küçük
İlaçlama Birimi
I GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Serdal Kaygusuz
İlaçlama Birimi
2- Mustafa Sefi
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Orhan Bahçe
İlaçlama Birimi
4- Tamer Ertopçu
Şehir Tuvaletleri Birimi
İ GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Gökhan Kaymak
Kadın Koordinasyon Merkezi
2- Mustafa Kemaloğlu
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Mustafa Bekar
Genel Müdürlük
4- Erdem Kanakoğlu
Kadın Koordinasyon Merkezi
J GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Fatih Küçükaydın
Veteriner Hizmetleri Birimi
2- Hayri Katirci
İlaçlama Birimi
3- Ragıp Çabuk
Evde Sağlık Birimi
4- Şevki Sevin
İSADEM
K GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Kenan Demir
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
2- Emin Battal
Evde Sağlık Birimi
3- Mustafa Özay
Genel Müdürlük
4- Osman Yılmaz
Halkla İlişkiler Birimi
L GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Mehmet Burak Keklik
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
2- Emrah Dağcı
Evde Sağlık Birimi
3- Tarık R.Baş
Genel Müdürlük
4- Gūven Koçak
Cenaze Hizmetleri Birimi
M GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Akif Alemdar
İnsan Kaynakları Projesi
2- Özcan Açıkyürek
İlaçlama Birimi
3- Bünyamin Araz
Cenaze Hizmetleri Birimi
4- Eftal Tepe
İlaçlama Birimi
N GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Özcan Ayverdi
İSADEM
2- Salih Çil
Genel Müdürlük
3- Ahmet Yıldırm
Genel Müdürlük
4- Serhat Sami Bıdak
Genel Müdürlük
O GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Ebubekir Arslantaş
Cenaze Hizmetleri Birimi
2- Selman Öndin
Genel Müdürlük
3- Tekin Aras
Cenaze Hizmetleri Birimi
4- Muammer Arslan
İSADEM
P GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Mücahit Yaman
Genel Müdürlük
2- Harun Alioğlu
Genel Müdürlük
3- Mehmet Can Varlık
Cenaze Hizmetleri Birimi
4- Ali Çiçek
Genel Müdürlük
R GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Ali Haydar Şatana
İlaçlama Birimi
2- Kamil Koçak
İnsan Kaynakları Projesi
3- İsmail Duyuş
Şehir Tuvaletleri Birimi
4- Yusuf Cagri Tekin
Halkla İlişkiler Birimi
S GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Uğur Hakan Ay
Halkla İlişkiler Birimi
2- Eyüp Alı Kelalıoğlu
İlaçlama Birimi
3- Zeynel Abidin Alçı
Genel Müdürlük
4- Ahmet Sinan Yılmaz
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
T GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Ali Sezer
Cenaze Hizmetleri Birimi
2- Cengiz Özkan
Şehir Tuvaletleri Birimi
3- Murat Uyan
İlaçlama Birimi
4- Ahmet Sinan Yılmaz
İlaçlama Birimi
U GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Özcan Özer
Cenaze Hizmetleri Birimi
2- Osman Fatih Deniz
Genel Müdürlük
3- Cem Albayrak
Genel Müdürlük
4- Gürsel Ağman
Veteriner Hizmetleri Birimi
Ü GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Murat Köse
İlaçlama Birimi
2- Mustafa Buğrahan Dalcıoglu
İlaçlama Birimi
3- Ugur Demirel
İlaçlama Birimi
4- Hikmet Eren
İlaçlama Birimi
V GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Atılım Aktan
İSEM
2- Tamer Atmaca
Genel Müdürlük
3- Mesut Bilgiç
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
4- Cemal Küçük
Kadın ve Aile Sağlığı Hizmetleri Birimi
Y GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Serdar Rakip
Genel Müdürlük
2- Akın Kayır
Cenaze Hizmetleri Birimi
3- Samet Adakan
Evde Sağlık Birimi
4- Erdem Çuval
Şehir Tuvaletleri Birimi
Z GRUBU
Ad Soyad
Birim
1- Sadık Akay
Evde Sağlık Birimi
2- İsmail Kadi̇roğlu
İnsan Kaynakları Projesi
3- Ahmet Baysal
Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi
4- Şenol Öz
Veteriner Hizmetleri Birimi

 

10 Aralık Pazar 11.00/19.00

 
  11.00 - 11.20 11.20-11.40
1. Masa İsmail Çulfaz - Muhammed Zahid Keskin Rıdvan Çetinkaya - Gökhan Yıldız
2. Masa M. Ubeydullah Hocagil - İsmail V.Parlaktaş Muhsin Sancaktutan - Sezai Micaz
3. Masa İbtahim Yaralı - Zübeyr Kurşun Serkan Taşkın - Hakan Çakmak
4. Masa Sinan Çapoğlu - Sercan Öztürk Yaşar Arslan - Nihat Kılıç
5. Masa Akif Ökten - Faruk Kayhan Mustafa Özen - Şensoy Öz
6. Masa Ahmet Furkan Doğan - Adem Yılmaz Ömer Faruk Çukur - Abdullah Oral
7. Masa Adem Hepcan - Mehmet Kahraman Hasan Seyitoğlu - İbrahim Tanrıverdi
8. Masa Mehmet Komaç - Fatih Tan Enes Onur - Özer Küçük
     
  11.40-12.00 12.00-12.20
1. Masa Serdal Kaygusuz - Mustafa Sefi Mehmet Burak Keklik - Emrah Dağcı
2. Masa Orhan Bahçe - Tamer Ertopçu Tarık R. Baş - Güven Koçak
3. Masa Gökhan Kaymak - Mustafa Kemaloğlu Akif Alemdar - Özcan Açıkyürek
4. Masa Mustafa Bekar - Erdem Kanakoğlu Bünyamin Araz - Eftal Tepe
5. Masa Fatih Küçükaydın - Hayri Katırcı Özcan Ayverdi - Salih Çil
6. Masa Ragıp Çabuk - Şevki Sevin Ahmet Yıldırım - Serhat Sami Bıdak
7. Masa Kenan Demir - Emin Battal Ebubekir Arslantaş - Selman Öndin
8. Masa Mustafa Özay - Osman Yılmaz Tekin Aras - Muammer Arslan
     
  12.20-12.40 12.40-13.00
1. Masa Mücahit Yaman - Harun Alioğlu Özcan Özer - Osman Fatih Deniz
2. Masa Mehmet Can Varlık - Ali Çiçek Cem Albayrak - Gürsel Ağman
3. Masa Ali Haydar Şatana - Kamil Koçak Murat Köse - Mustafa Buğrahan Dalcıoğlu
4. Masa İsmail Duyuş - Yusuf Çağrı Tekin Uğur Demirel - Hikmet Eren
5. Masa Uğur Hakan Ay - Eyüp Ali Kelalıoğlu Atılım Aktan - Tamer Atmaca
6. Masa Zeynel Abidin Alçı - Ahmet Sinan Yılmaz Mesut Bilgiç - Cemal Küçük
7. Masa Ali Sezer - Cengiz Özkan Serdar Rakip - Akın Kayır
8. Masa Atilla Bilge - Murat Uyan Samet Adakan - Erdem Çuval
     
  13.00-13.20 13.20-13.40
1. Masa Sadık Akay - İsmail Kadiroğlu Adem Hepcan - Mehmet Komaç
2. Masa Ahmet Baysal - Şenol Öz Mehmet Kahraman - Fatih Tan
3. Masa İsmail Çulfaz - Muhammed Ubaydullah Hocagil Rıdvan Çetinkaya - Muhsin Sancaktutan
4. Masa Muhammed Zahid Keskin - İsmail Veysel Parlaktaş Gökhan Yıldız - Sezai Micaz
5. Masa İbrahim Yaralı - Sinan Çapoğlu Serkan Taşkın - Yaşar Arslan
6. Masa Zübeyr Kurşun - Sercan Öztürk Hakan Çakmak - Nihat Kılıç
7. Masa Akif Ökten - Ahmet Furkan Doğan Mustafa Özen - Ömer Faruk Çukur
8. Masa Faruk Kayhan - Adem Yılmaz Şensoy Öz - Abdullah Oral
     
  13.40-14.00 14.00-14.20
1. Masa Hasan Seyitoğlu - Enes Onur Kenan Demir - Mustafa Özay
2. Masa İbrahim Tanrıverdi - Özer Küçük Emin Battal - Osman Yılmaz
3. Masa Serdal Kaygusuz - Orhan Bahçe Mehmet Burak Keklik - Tarık R. Baş
4. Masa Mustafa Sefi - Tamer Ertopçu Emrah Dağcı - Güven Koçak
5. Masa Gökhan Kaymak - Mustafa Bekar Akif Alemdar - Bünyamin Araz
6. Masa Mustafa Kemaloğlu - Erdem Kanakoğlu Özcan Açıkyürek - Eftal Tepe
7. Masa Fatih Küçükaydın - Ragıp Çabuk Özcan Ayverdi - Ahmet Yıldırım
8. Masa Hayri Katırcı - Şevki Sevin Salih Çil - Serhat Sami Bıdak
     
  14.20-14.40 14.40-15.00
1. Masa Ebubekir Arslantaş - Tekin Aras Ali Sezer - Atilla Bilge
2. Masa Selman Öndin - Muammet Arslan Cengiz Özkan - Murat Uyan
3. Masa Mücahit Yaman - Mehmet Can Varlık Özcan Özer - Cem Albayrak 
4. Masa Harun Alioğlu - Ali Çiçek Osman fatih Deniz - Gürsel Ağman
5. Masa Ali Haydar Şatana - İsmail Duyuş Murat Köse - Uğur Demirel
6. Masa Kamil Koçak - Yusuf Çağrı tekin Mustafa Buğrahan Dalcıoğlu - Hikmet Eren
7. Masa Uğur Hakan Ay - Zeynel Abidin Alçı Atılım Aktan - Mesut Bilgiç 
8. Masa Eyüp Ali Kelalıoğlu - Ahmet Sinan Yılmaz Tamer Atmaca - Cemal Küçük
     
  15.00-15.20 15.20-15.40
1. Masa Serdar Rakip - Samet Adakan Akif Ökten - Adem Yılmaz
2. Masa Akın Kayır - Erdem Çuval Faruk Kayhan - Ahmet Furkan Doğan
3. Masa Sadık Akay - Ahmet Baysal  Adem Hepcan - Fatih Tan
4. Masa İsmail Kadiroğlu - Şenol Öz Mehmet Kahraman - Mehmet Komaç
5. Masa İsmail Çulfaz - İsmail Veysel Parlaktaş Rıdvan Çetinkaya - Sezai Micaz
6. Masa M. Zahid Keskin - M. Ubeydullah Hocagil Gökhan Yıldız - Muhsin Sancaktutan
7. Masa İbrahim Yarali - Sercan Öztürk Serkan Taşkın - Nihat Kılıç
8. Masa Zübeyr Kurşun - Sinan Çapoğlu Hakan Çakmak - Yaşar Arslan 
     
  15.40-16.00 16.00-16.20
1. Masa Mustafa Özen - Abdullah Oral Fatih Küçükaydın - Şevki Sevin 
2. Masa Şensoy Öz - Ömer Faruk Çukur Hayri Katırcı - Ragıp Çabuk
3. Masa Hasan Seyitoğlu - Özer Küçük Kenan Demir - Osman Yılmaz
4. Masa İbrahim Tanrıverdi - Enes Onur Emin Battal - Mustafa Özay
5. Masa Serdal Kaygusuz - Tamer Ertopçu Mehmet Burak Keklik - Güven Koçak
6. Masa Mustafa Sefi - Orhan Bahçe Emrah Dağcı - Tarık R. Baş
7. Masa Gökhan Kaymak - Erdem Kanakoğlu Akif Alemdar - Eftal Tepe
8. Masa Mustafa Kemaloğlu - Mustafa Bekar Özcan Açıkyürek - Bünyamin Araz
     
  16.20-16.40 16.40-17.00
1. Masa Özcan Ayverdi - Serhat Sami Bıdak Uğur Hakan Ay - Ahmet Sinan Yılmaz
2. Masa Salih Çil - Ahmet Yıldırım Eyüp Ali Kelalıoğlu - Zeynel Abidin Alçı
3. Masa Ebubekir Arslantaş - Muammer Arslan Ali Sezer  - Murat Uygun
4. Masa Selman Öndin - Tekin Aras Cengiz Özkan - Atilla Bilge
5. Masa Mücahit Yaman - Ali Çiçek  Özcan Özer - Gürsel Ağman
6. Masa Harun Alioğlu - Mehmet Can varlık Osman Fatih Deniz - Cem Albayrak
7. Masa Ali Haydar Şatana - Yusuf Çağrı Tekin  Murat Köse - Hikmet Eren
8. Masa Kamil Koçak - İsmail Duyuş Mustafa Buğrahan Dalcıoğlu - Uğur Demirel
     
  17.00-17.20 -
1. Masa Atılım Aktan - Cemal Küçük -
2. Masa Tamer Atmaca - Mesut Bilgiç -
3. Masa Serdar Rakip - Erdem Çuval  -
4. Masa Akın Kayır - Samet Adakan -
5. Masa Sadık Akay - Şenol Öz -
6. Masa İsmail Kadiroğlu - Ahmet Baysal  -
  SON 32   SON 16
  17.20-17.40 17.40-18.00 18.00-18.20
1. Masa 1. - 32. 9. - 24. 1. Maç - 2. Maç
2. Masa 2. - 31. 10. - 23. 3. Maç - 4. Maç
3. Masa 3. - 30. 11. - 22. 5. Maç - 6. Maç
4. Masa 4. - 29. 12. - 21. 7. Maç - 8. Maç
5. Masa 5. - 28. 13. - 20 9. Maç - 10. Maç
6. Masa 6. - 27. 14. - 19. 11. Maç - 12. Maç
7. Masa 7. - 26. 15. - 18. 13. Maç - 14. Maç
8. Masa 8. - 25. 16. - 17. 15. Maç - 16. Maç
       
  ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL FİNAL
  18.20-18.40 18.40-19.00 19.00-19.20
1. Masa 1. Maç - 2. Maç 1. Maç - 2. Maç 3. Lük
2. Masa 3. Maç - 4. Maç 3. Maç - 4. Maç Final
3. Masa 5. Maç - 6. Maç    
4. Masa 7. Maç - 8. Maç    

17 Aralık Pazar 11.00/13.00

  11.00 - 11.20 11.20-11.40 11.40-12.00
1. Masa Gönül Alkış - Nuray Yenigün Gönül Alkış - Vildan Kuleli Gönül Alkış - Serap Aslan
2. Masa Sibel Hazır - Serap Aslan Nuray Yenigün - Sibel Hazır Nuray Yenigün - Vildan Kuleli
       
  12.00-12.20 12.20-12.40  
1. Masa Gönül Alkış - Sibel Hazır Vildan Kuleli - Sibel Hazır  
2. Masa Serap Aslan - Vildan Kuleli Serap Aslan - Nuray Yenigün  
  GENEL KURALLAR
1 Turnuvaya şirket kimliği ile katılmak zorunludur.
2 Saha gelindiğinde turnuva alanında bulunan kayıt masasına bildirim yapılması gerekmektedir.
3 Maç saatinden en az 15 dakika önce turnuva alanında bulunulması gerekmektedir.
4 Her maç öncesinde masa sorumlusu istemesi halinde şirket kimlikleri beyan edilmek zorundadır.
5 Her maç ile ilgili 3 dakika gecikme hakkı vardır, 3 dakikadan fazla gecikenler hükmen 2-0 (setler 9-0 yazılır ama averaja etki etmez) yenik sayılacaktır.
6 Grup aşamasında galibiyet 2, mağlubiyet 1 puan olarak değerlendirilecektir.
7 Grup aşamasında son 32'ye kalabilmek için grup 1.'si ya da en iyi 7 ikicinden biri olmak gerekmektedir.
8 Son 32 turuna kalanlar başarı sıralamasına göre listelenecek, en üstte kalan takımlar ile en altta kalan takımlar başarı sırasına göre eşleşecektir.
9 Hükmen galibiyetlerde alınan puan geçerli olacak lakin o maçın averajı 0 olarak hesaplanacaktır.
10 Oyuncular maçlarda kendilerine tayin edilmiş olan masa sorumlularına uymak zorundadır.
11 Maçların skor tescili masa sorumluları tarafından yapılacaktır.
12 Oyuncular turnuvaya kendilerine ait raketler ile katılabilirler.
13 Sporcu sağlığı ve turnuvanın estetik ahengini sağlayabilmek adına oyuncular maçlara spor kıyafetler ile çıkmalıdırlar.
14 Maçlar organizasyon komitesi tarafından turnuvadaki maç akışına göre erken ya da geç başlatılabilir.
15 Organizasyon komitesinin turnuva esnasında yaşabilecek olan kasıt içeren negatif bir tutum tespitinde halinde ilgili oyuncu diskalifiye edilecek. Maçları hükmen yenik sayılacaktır.
   
  MAÇ KURALLARI
1 Maçlarda 2 seti kazanan maçı kazanmış sayılacaktır.
2 Setler 11 sayı üzerinden oynanacaktır, 11 sayıya ulaşan galip sayılacaktır.
3 Servisi atan oyuncu 2 sayıda bir değişecektir.
4 Hangi oyuncunun sete başlayacağına ve sete hangi tarafta bağlayacağına yazı/tura veya karşılıklı mutabakat ile karar verilecektir.
5 Her maçta her oyuncunun 30 saniyelik bir mola hakkı vardır.
6 Her maçtan önce 1 dakikalık ısınma hakkı vardır.
7 Set aralarında 30 saniyelik dinlenme süresi vardır.
8 Masa yüzeyinin yan kenarları oyun alanına dahil değildir.
9 Servis atacak oyuncu topu dik veya dike yakın şekilde avuç içinden yukarıya doğru yükselecek şekilde atacaktır. Top yükselme ve düşme süresinde vuruş yapılıncaya kadar hiç bir şeye değmeyecektir.
10 Top düşerken servis atan oyuncu topa önce kendi sahasına, sonra da net düzeneğinin üzerinden geçip karşı sahaya değecek şekilde vuracaktır
11 Servis masanın servis atan oyuncuya yakın kenarından geride bir seviyeden elden çıkarılacaktır.
12 Serviste top iki kere net düzeneğine değmesi halinde rakip 1 sayı kazanacaktır.
13 Eğer hakemin bir servisin uygunluğu konusunda şüphesi varsa ve hem kendisi hem de yardımcı hakem uygunluğundan emin değillerse, servis atanı ilk seferde sayı kaybettirmeden uyarabilirler.
14 Maçta daha sonra aynı oyuncu geçerliliği şüpheli olan bir servisi aynı veya başka sebeple atarsa, şüphe durumundan oyuncu faydalandırılmayacak ve karşılayan oyuncuya sayı verilecektir.
15 Rakibi doğru bir servis atamazsa sayı olur.
16 Rakibi doğru karşılama yapamazsa sayı olur
17 Servis atıldıktan veya karşılama yapıldıktan sonra rakip vurmadan önce net düzeneği dışında başka bir şeye değerse sayı olur.
18 Rakip vuruş yaptıktan sonra oyun alanına değmeden masanın üzerinden geçerse veya uç noktalarının dışına çıkarsa sayı olur.
19 Rakip topu engellerse sayı olur.
20 Rakip topa peş peşe iki defa vurursa sayı olur.
21 Rakip veya rakibin giydiği veya taşıdığı herhangi bir şey file düzeneğine dokunursa sayı olur
22 Rakibin serbest eli oyun alanına dokunursa sayı olur.
23 Rakip veya rakibin giydiği veya taşıdığı herhangi bir şey oyun alanını yerinden oynatırsa sayı olur.
24 Rakip veya rakibin giydiği veya taşıdığı herhangi bir şey file düzeneğine dokunursa sayı olur.
25 Rakibin serbest eli oyun alanına dokunursa sayı olur.

Ulaşım Bilgileri




 

 

Servis Kullanmak İstiyorsanız Tıklayınız...

Adres: İBB Bayrampaşa Spor Kompleksi - Tuna Caddesi No:2 BAYRAMPAŞA

Mekana ulaşımı kolaylaştırmak için saat 10.30 hareket ile Ayvansaray Metrobüs İstasyonu çıkışından ve Sirkecide bulunan Üsküdar İskelesi önünden servis kaldırılacaktır. Servisler dönüş ile ilgili de Organizasyon Komitesi tarafından belirlenecek saatlerde aynı noktalara ulaşım sağlayacaktır.

 

Sercan ÖZTÜRK
Tel: 0212 369 43 43 Dahili: 1527
Gsm: 0539402 68 76

233.440
35.928
787.270
118.565
: